CF77 COIN FINDER


 • Yüksek Mineralli Zeminlerde Mükemmel Performans
  CF77, üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkân sağlar.
 • Daha Derin Arama & Hızlı Hedef Tespiti
  CF77, hız, derinlik, kararlılık ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar.
 • Arama Başlıkları
  CF77, her türlü zemine çok rahat nüfuz eden, su geçirmez, hafif ve dar alanlarda kolay hareket kabiliyeti sağlayan 23 cm – 28 cm ve 45 cm ölçülerinde 3 farklı D-D arama başlığına sahiptir. Bu sayede kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli arazilere uygun başlık seçimi yaparak aramalarınızı sorunsuz şekilde sürdürmenize olanak tanır. Ayrıca derin arama başlığıyla da geniş alanları daha hızlı ve daha derin tarama imkânı sağlar.
 • 3 Farklı Ses Tonu ile Metal Ayrımı
  CF77, metal ayrımı yapmadan benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle de değerli, altın ve demir türü metalleri 3 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olarak istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler.
 • Arama Modları
  CF77, GENEL arama bölümüyle ayrımsız ve maksimum derinliklerde arama imkânı sunar. MOD 1 ve MOD 2 bölümleriyle de yüksek mineralli zeminlerde oluşan hedef tespit zorluğunu ortadan kaldırıp sizlere ayrımlı ve stabil arama imkânı sunarak keyifli ve sorunsuz arama yapmanızı sağlar.
 • Demir Sesi
  CF77, demir sesi açma kapama özelliğiyle yüksek mineralli alanlarda zeminden gelen demir sesini duymamanızı sağlar, aynı zamanda demir türü metallerin sesini tamamen kapatarak sadece değerli metalleri arama imkânı sunar.
 • Kolay Kullanım & Ergonomik Tasarım
  CF77, fonksiyonel yapısı, kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli aramalarda kullanıcıyı yormayan ve ekstra ayarlar ile vakit kaybettirmeyen yeni, orta ve profesyonel seviyelerdeki tüm kullanıcılara hitap eden, kullanıcı dostu bir metal dedektörüdür.
 • Uzun Pil Ömrü
  CF77, 30 saate kadar arama yapma imkânı sunan 8 adet AA Alkalin pil ile tüm gün aramalarınızda şarj sorununu ortadan kaldırarak stressiz bir arama yapma imkânı sağlar ve hiçbir zaman aramalarınızı yarım bırakmaz.
 • Pro Paket İçeriği

  1- C23 Su Geçirmez DD Arama Başlığı ve Kapağı 23 cm
  2- C28 Su Geçirmez DD Arama Başlığı ve Kapağı 28 cm
  3- C45 Su Geçirmez DD Arama Başlığı ve Kapağı 39 cm x 45 cm
  4- Kulaklık
  5- Pil Kutusu (8 Adet AA Alkalin pil ile gelmektedir)
  6- Pil Kutusu Kılıfı
  7- Taşıma Çantası
  8- Dirseklik Kılıfı
  9- Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi

  Standart Paket İçeriği

  1- C28 Su Geçirmez DD Arama Başlığı ve Kapağı 28 cm
  2- Kulaklık
  3- Pil Kutusu (8 Adet AA Alkalin pil ile gelmektedir)
  4- Pil Kutusu Kılıfı
  5- Dirseklik Kılıfı