İnsan Odaklı Aydınlatma Armatürleri

NEXIUS

Sade duruşu , göz yormayan ve zihni dinlendiren özelliği ile dikkat çeken Nexius aydınlatma ürünümüzü ev, otel ,ofis, mağazalar veya sağlık hizmeti binaları gibi rahatlatan ve enerji veren atmosferler yaratma gayesindeki bütün mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

D E T A Y L A R


NEXIUS IP

Farklı boyutlara ve renk sıcaklıklarına sahip olan Nexius IP ince yapısıyla homojen bir ışık dağılımı sağlayan Led bazlı bir armatür olup enerji verimliliği ve ömür uzunluğu ile de oldukça sık tercih edilen bir ürün haline gelmiştir.

D E T A Y L A R


iFOTON CR

Tamamen mat beyaz görüntüsüyle kullanıldığı mekanlarda yalın bir mimari dil oluşturan iFotonCR , modern tasarımların gereksinim duyduğu minimal çizgilere sahip yuvarlak hatları sayesinde de yerleşim açısından tasarımcıya esneklik sağlar.

D E T A Y L A R


iFoton Lineer

Sarkıt Lineer aydınlatma ürünleri okullarda, iş yerlerinde ve hastanelerde son teknolojiyi yakalamak için sağlık ve konforu bir arada tutmaktadır. Ayrıca endüstriyel alanların ve alışveriş merkezlerinin yanı sıra dekoratif farklılık isteyen müşterilerimizin yoğun ilgi odağıdır.

D E T A Y L A R


iFoton SQ

Sıva altı aydınlatmalar size, kişisel zevkinizi yansıtabileceğiniz daha sade ortamlar ve daha geniş ışıklandırma fırsatları sunacaktır.

Geniş yapısı ve şık tasarımı ile genellikle ofis aydınlatmalarında kullanılsa da hastaneler, oteller, işyerleri, vitrinler ve evlerde daha sade bir ortam yaratmak isteyenlerin tercihi iFoton SQ olmalıdır.

D E T A Y L A R