KNX Cihazları

Yüksek Tavan Montajlı KNX Varlık Sensörü

Yüksek Bölmeli KNX Varlık Sensörü, 2,5 ila 10 metre arası yüksek bölmeler içindir. Çok işlevli bir varlık ışık seviyesi ve PIR sensörüdür.
10m montaj yüksekliğinde 360° algılama alanı ve Φ16m aralığındadır.

D E T A Y L A R


Touch Panel

Modern bir tasarım, donanım, yazılım ve tüm proje gereksinimlerine yanıt verebilecek uygun bir arayüze sahip bir ürün arayanlar tarafından tercih edilen Interra 4 Dokunmatik Panel, herhangi bir alan veya yüzey üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

D E T A Y L A R


Tavana Montajlı 360˚ Varlık Sensörü

ITR410-001, çok fonksiyonlu bir varlık sensörüdür. 4 bağımsız lojik blok ve 1 kombine lojik blok içerir. Lojik ilişkileri “VE”, “VEYA” olarak ayarlanabilir. Lojik giriş koşulları, hareket sensörünün koşullarını, LUX ve harici koşulları içerir. Farklı uygulama gereksinimlerine göre, sensör master-slave modu veya tekli mod olarak konfigüre edilebilir.

D E T A Y L A R


SIP Server

DIN rayı montajı için endüstriyel olarak tasarlanmış bir bilgisayar. Kararlılık ve kolay yapılandırma sunar.
Interra SIP Server, video interkom hizmetleri sağlayan ve trafiği kontrol eden bir üründür.

D E T A Y L A R


Mobil

Interra dokunmatik paneller ve Interra pro uygulaması ile mükemmel mobil kontrol sunmaktadır. Tüm mobil tabanlarda geliştirilmiş olan yazılımlar ile çağımızın çözümü olan mobil üzerinden tüm kontrolleri ayrıcalıklı Interra kullanıcılarına sunar.


Mitsubishi Electric KNX Gateway

IITR-830, KNX ile Mitsubishi Electric klimaların tüm fonksiyonlarını izlemek ve kontrol etmek için kullanılır ve Mitsubishi Electric tarafından satılan Domestic, Mr. Slim ve City Multi serisinin tüm modelleriyle uyumludur.

D E T A Y L A R


KNX ve Konvansiyonel DND MUR

Interra DND / MUR, otellerde servis kalitesini artıracak şekilde tasarlanmış ve EIO ve KNX olarak iki farklı girişi olan bir üründür.
Koridor tarafında oda durumunun bilgisini ve sinyallerini yansıtarak servis kalitesini azami derece arttırmaya olanak sağlar. “Rahatsız etme –DND” ve “Odamı temizle –MUR” uyarılarını üzerinde bulunan led aydınlatmalı göstergelere taşıyarak konforlu bir işletmenin temellerini atan önemli bir çözümdür.

D E T A Y L A R


KNX USB Arayüzü

TR901-003 USB arayüzü, bir PC'yi USB üzerinden KNX TP'ye bağlar ve KNX veri yoluna galvanik izoleli çift yönlü bir veri bağlantısı sağlar. ETS veya başka bir KNX görüntüleme yazılımı ile, UIMtp programlama arayüzü olarak çalışır. HID protokol desteği nedeniyle, hiçbir özel USB sürücüsü gerekli değildir. ITR901-003, aynı zamanda USB bekletme modunu da destekler.

D E T A Y L A R


KNX Su Basma Dedektörü

Sel Algılayıcı
Konvansiyonel ve KNX modelleri mevcuttur.
Su basma dedektörü, patlak borular, ıslak lekeler veya kanalizasyon sızıntısı gibi durumlarda biriken suyu algılamak için kullanılır. Algılama sonucunda görsel ve işitsel uyarı verecek şekilde tasarlanan cihaz ayrıca uyarı sinyalini KNX veya kuru kontak olarak sisteme iletir.

D E T A Y L A R


KNX Line Coupler

TP bölge/ hat birleştirici ITR901-002'nin temel fonksiyonu, arada galvanik izolasyon sağlayarak iki KNX TP hattını (ana hat ve alt hat) birleştirmektir. Esnekliği nedeniyle ITR901-002 birleştirici ünitesi, KNX hat birleştirici veya KNX bölge birleştirici(bir TP hattını bir TP bölgesine veya omurgasına bağlamak için) veya KNX tekrarlayıcı (filtreleme olmadan) olarak kullanılabilir. İşletimsel durumlar ve filtreleme durumları, arıza ve hatalı haberleşme, LED'ler yoluyla gösterilir.

D E T A Y L A R


KNX IP Router

TR901-001, bir KNXnet/IP yönlendirme & tünelleme aygıtı olup, KNX IP hat/alan birleştirici olarak çalışır. Harici bir güç kaynağı gerekli değildir. KNX hattındaki tüm aygıtları adresleme kabiliyeti, ağ üzerinden bağlantı kurulduğu için az zaman program yükleyebilir. İşletimsel durumlar ve ltreleme durumları, arıza ve hatalı haberleşme, LED'ler yoluyla gösterilir. KNX hattındaki verileri ağ üzerinden inceleyip görebilir. UPnP mevcut olup, yazılım üzerinden kolayca güncelleme yapılabilir.

D E T A Y L A R


KNX Güç Kaynakları

KNX güç kaynakları, KNX sistem için gerilim üretir. (SELF) KNX hattı, güç kaynağından izoleli bir bobin sayesinde ayrılır. Gerilim çıkışı kısa devre ve aşırı yüke karşı korumalıdır. İki renkli LED ile cihaz çıkış durumunu gösterir. Harici 30VDC çıkışı vardır.

D E T A Y L A R


iWatch

InterraPro Apple Watch uygulaması InterraPro IOS uygulamasının 1.1.4 versiyonu ile birlikte yayınlanmıştır.
Tüm platformlarda konfor sunan Interra saat için hazırlamış olduğu native uygulaması ile eşsiz bir tecrübe sunmaktadır.


iSwitch

Interra Iswitch kullanıcılara işlevsellik ve tasarım getiriyor.
Zarif ve şık tasarımıyla Iswitch, yetenekleriyle dikkat çekti. Geniş malzeme ve renk seçenekleri ile tüm beklentileri karşılar.
Akıllı kontrol, enerji verimliliği sağlarken aynı zamanda yaşam alanınıza konfor ve estetik katar.

D E T A Y L A R


IS Server

Interra IS Server, rezidans / otel hizmetlerine yeni bir boyut kazandırarak yaşam alanlarında konfor ve kolaylık sağlamak için önemli bir rol oynayan bir yazılımdır.
IS Server, konsiyerj sunucusu veya otel odası yönetim sunucusu olarak da yapılandırılabilir. Din Ray veya rafa monte donanım alternatiflerinde mükemmel memnuniyet sunar.


IR Emitter

Interra IR Emitter, çok işlevli IR sinyal göndercisidir. TV, DVD, klima gibi kızılötesi olan tüm elektronik cihazları yönetmenizi sağlar.
Toplam beş farklı mod vardır: tek mod, tekrar modu, sıra modu, iklim kontrolü ve akım algılama.

D E T A Y L A R


iPad

IPad için en yeni Interra uygulaması, kullanıcı dostu arayüzü ile ev / oda kontrolünü kontrol etmeyi mümkün kılar ve Interra'nın konforunu farklı boyutlara getirir.
Interra dokunmatik paneli, tam ev kontrolü ve çeşitli özellikleri ile senkron çalışma sayesinde ayrıcalıklı bir akıllı ev deneyimi.


IP Control

Bina ve Endüstri otomasyonlarında KNX ağına bağlı tüm cihazları Interra IP Control sayesinde merkezden izlemenizi ve yönetmenizi sağlar.
Sisteme düşen uyarılar üzerinden otomasyon sistemine müdahale edebilir ve arıza tespitleri yapabilirsiniz.

D E T A Y L A R


Interra PRO

Interra dokunmatik paneller için yeni bir Android uygulaması yayınladı.
Ek olarak yüksek düzeyde güvenlik sağlamak için kullanıcıya birçok gelişmiş özellik sunar.
Görsel olarak önceki çizgiyle aynı çizgiye sahip olmakla birlikte, sahne arkasında pek çok ciddi değişiklikler yapıldı.

D E T A Y L A R


Interra KNX - DALI Gateway

ALI (Dijital Adreslenebilir Aydınlatma Arayüzü) uluslararası kabul görmüş IEC 62386 standartına uygun ZVEI-Alman elektrik elektronik üreticileri birliğinin bir parçasıdır.
DALI ile KNX tesisatları arasında arayüz sağlamak için kullanılır.DALI arabirim standardı aydınlatma cihazları ile kontrol cihazları arasındaki dijital iletişim için bir protokoldür.

D E T A Y L A R


Imini

Interra dokunmatik panel ailesinin en genç üyesi olan Imini, akıllı bina teknolojilerinin yeni kontrol ünitesi. Imini, dikey tasarımı ile farklı bakış açısı getirerek isminin aksine boyundan büyük işler yapıyor.
Yeni kullanıcı ara birimi, otomatik zaman kontrol işlevleri, programlama veya kapsamlı senaryo yönetimi sağlar.

D E T A Y L A R


Interra Home Server

Interra HomeServer, bütün otomasyon sisteminin tek bir akıllı noktadan kontrol edilebilmesi için tasarlanmıştır. Anahtarlar, basit sensörler, aydınlatma, ısıtma sistemleri, kamera ve alarm sistemleri gibi karmaşık sistemler merkezi bir noktadan kontrol edebilmektedir.

D E T A Y L A R


Güç Kaynakları

Interra Güç Kaynağı, bir sistemin veya mekanizmanın enerji gereksinimlerini sağlayan ünitelerin genel adıdır.


Geniş Algılama Alanlı, Tavana Montajlı 360° Varlık Sensörü

Tavana Monteli Varlık & Lux Sensörü, hareketi, sıcaklığı ve aydınlatma yoğunluğunu algılayabilir. Tavana monteli olarak tasarlanan varlık sensörü, 24 metreye kadar uzaklıkta hareketi algılayabilir. Bu özellik, onu aydınlatma ve güvenlik uygulamaları için ideal hale getirir.

D E T A Y L A R


EIO Comfort Box Web

Interra teknolojileri ile yaşam alanlarının kontrolü mükemmel bir şekilde gerçekleştirilirken, aynı zamanda maliyet-etkin çözümler sunulmaktadır.

D E T A Y L A R


Evrensel Giriş Modülü

Giriş modülü, anahtar veya prizin standart elektrik kutusuna yerleştirilir. Ve geleneksel anahtarlar üzerinden KNX kontrolleri sağlamaya yardımcı olur.
Bununla birlikte, kontak sinyalini her türlü KNX sinyaline dönüştürme yeteneğine sahiptir.


Duvara Montajlı Harici Mikrodalga Sensörü

ITR411-002 KNX Harici microdalga Sensörü, 4 bağımsız lojik blok ve 1 kombine lojik blok içerir, lojik ilişkisi "VE" "VEYA" olabilir, lojik giriş koşulları, LUX sensörü, mikrodalga sensörü, nem sensörü, sıcaklık sensörü, kuru kontak, harici telegram koşulu olabilir.

D E T A Y L A R


Duvara Montajlı Dahili Mikrodalga Sensörü

TR411-001, 4 bağımsız lojik blok ve 1 kombine lojik blok içerir, lojik ilişkisi "VE" "VEYA" olabilir, lojik giriş koşulları, LUX sensörü, mikrodalga sensörü, sıcaklık sensörü, kuru kontak, harici telegram koşulu olabilir.

D E T A Y L A R


DMX Gateway

KNX-DMX Arabilirim modülü, iki yönlü kontrolü desteklemekte olup, DMX programlarını kaydedebilir, oynatabilir ve silebilir. 4 saate kadar kayıt süresi ile, KNX-DMX Arabirimi, tüm DMX cihalarını kontrol edebilir. (RGBW, Robot Işıklar, Sahne Cihazları vb.)

D E T A Y L A R


Dış Mekan KNX Hareket Sensörü

KNX Akıllı bina otomasyon sisteminde, enerji tasarrufuna yönelik HVAC otomasyon kontrolüne ve güvenlik için alarm işlevine dahil edilmek üzere tasarlanmış bir hareket dedektörü ve entegre PIR hareket ve ışık seviyesi sensörüdür.

D E T A Y L A R


Daikin Sky & VRV AC KNX Gateway

Daikin Ticari ve endüstriyel klimaların, KNX bus sistemine entegre edilmesine olanak sağlayan arayüz cihazıdır. Son kullanıcının ihtiyaç duyacağı tüm kontroller bu cihaz vasıtasıyla yapılabilmektedir. Oluşabilecek sorunlara karşı içerisinde kayıt tutmaktadır. Sahada oluşabilecek ekstra ihtiyaçlara cevap vermek adına içerisinde mantık(logic) ve çevirici(converter) arabirimleri barındırmaktadır.

D E T A Y L A R


Combo Actuatörler

Combo yüksek işlem kapasiteli ve tüm otomasyon kontrollerine cevap verebilen bir multi-function “çok fonksiyonlu” KNX röle modülüdür.
Özel tasarlanmış parametreleri ile içerisinde yüksek Türk mühendisliğini barındıran ürün en kaliteli komponentlerle prestijli projelerde kullanıcıların yüzünü güldürmektedir.
Yüksek kalite standartlarında geliştirdik ve Dünya’ya satıyoruz.

D E T A Y L A R


6 Kanal 0-10V Balast Dimmer Modülü

Her kanal 1-10V yöntemi ile balast üzerinden dimleme yapabilir. Her kanal için 10A akım taşıma değerinde röle bulunur ayrıca manüel olarak da kontrol edilebilir. Aktif ve/vaya pasif balast tipleri bağlanabilir.

D E T A Y L A R


4 Kanal 1.5A Evrensel Dimmer Modülü

ITR500-002, 4 kanal her kanal 1.5A kapasiteli dimleme özelliğine sahiptir. Kısa devre, aşırı yük ve aşırı ısınma koruması bulunur. Leading Edge dimleme veya Trailing Edge dimleme için kullanılabilir.

D E T A Y L A R