RAY SPOTLAR

Kekova Monofaze

Kekova Monofaze aydınlatma ürünümüz esnek ve çok yönlü bir Ray Spot Armatürdür. Işıkların yönünü değiştirmenize ve ray boyunca ışığı hareket ettirmenize olanak sağlayarak ideal enerji verimliliği ve ışık kalitesinde de sizlerin göz bebeği olacaktır. Mağaza ve otelcilik sektöründe yüksek enerji maliyeti ile baş edebilmek için son derece önemli bir çözüm olan Kekova Monofaze, ayrıca yaşam alanları, ofis ve spor salonları için istediğiniz ruh hali ve atmosferi yaratmanıza yardımcı olur.

D E T A Y L A R


Kekova SM

Kekova SM aydınlatma ürünümüz esnek ve çok yönlü bir Ray Spot Armatürdür. Işıkların yönünü değiştirmenize ve ray boyunca ışığı hareket ettirmenize olanak sağlayarak ideal enerji verimliliği ve ışık kalitesinde de sizlerin göz bebeği olacaktır. Mağaza ve otelcilik sektöründe yüksek enerji maliyeti ile baş edebilmek için son derece önemli bir çözüm olan Kekova SM, ayrıca yaşam alanları, ofis ve spor salonları için istediğiniz ruh hali ve atmosferi yaratmanıza yardımcı olur.

D E T A Y L A R


Kekova Trifaze

Kekova Trifaze aydınlatma ürünümüz esnek ve çok yönlü bir Ray Spot Armatürdür. Işıkların yönünü değiştirmenize ve ray boyunca ışığı hareket ettirmenize olanak sağlayarak ideal enerji verimliliği ve ışık kalitesinde de sizlerin göz bebeği olacaktır. Mağaza ve otelcilik sektöründe yüksek enerji maliyeti ile baş edebilmek için son derece önemli bir çözüm olan Kekova Trifaze, ayrıca yaşam alanları, ofis ve spor salonları için istediğiniz ruh hali ve atmosferi yaratmanıza yardımcı olur.

D E T A Y L A R