SOKAK AYDINLATMA ARMATÜRLERİ

Phaselix 120

Yaşam alanlarınızın bir çok yerinde gerekli olan ve minimalist tasarımı ile rahatlıkla kullanabileceğiniz Phaselix 120 , gerek performans fiyat dengesiyle gerekse sağladığı enerji verimliliği ile projelerinizde düşünmeden uygulayacağınız dış mekan aydınlatma türüdür. Phaselix 120, Isı yönetim teknolojisiyle ışığın kullanım ömrünü artırarak olası led çip arızaların karşı önlem alır. Ayrıca toz geçirmez ve her yönden gelebilecek yüksek tazyikteki sulara karşı koruma sağlar.

D E T A Y L A R


Phaselix 90

Yaşam alanlarınızın bir çok yerinde gerekli olan ve minimalist tasarımı ile rahatlıkla kullanabileceğiniz Phaselix 90 , gerek performans fiyat dengesiyle gerekse sağladığı enerji verimliliği ile projelerinizde düşünmeden uygulayacağınız dış mekan aydınlatma türüdür. Phaselix 90, Isı yönetim teknolojisiyle ışığın kullanım ömrünü artırarak olası led çip arızaların karşı önlem alır. Ayrıca toz geçirmez ve her yönden gelebilecek yüksek tazyikteki sulara karşı koruma sağlar.

D E T A Y L A R


Phaselix 70

Yaşam alanlarınızın bir çok yerinde gerekli olan ve minimalist tasarımı ile rahatlıkla kullanabileceğiniz Phaselix 70 , gerek performans fiyat dengesiyle gerekse sağladığı enerji verimliliği ile projelerinizde düşünmeden uygulayacağınız dış mekan aydınlatma türüdür. Phaselix 70, Isı yönetim teknolojisiyle ışığın kullanım ömrünü artırarak olası led çip arızaların karşı önlem alır. Ayrıca toz geçirmez ve her yönden gelebilecek yüksek tazyikteki sulara karşı koruma sağlar. Geniş açılı optik lens tasarımı sayesinde ışığın istenilen bölgeye minimum kayıpla ulaşmasını sağlayan bu armatürümüzü parklarda, bahçelerde kaldırım ya da yol aydınlatmalarında kullanabilirsiniz.

D E T A Y L A R